Kod rabatowy

Przystąp do naszego newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy.

Kolczyki Wszystkich produktów: 100

Katalog

Włączone filtry:
  Rodzaj produktu
  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Każdy z kolczyków Solitaire składa się błyszczącego kryształu osadzonego w krapach. Te platerowane różowym złotem kolczyki są ponadczasowe i niezwykle kobiece. Z łatwością dopasujesz je do innej biżuterii marki Swarovski

  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Delikatne motywy koła nadają każdej stylizacji ponadczasowej elegancji. Te wyjątkowe kolczyki dodatkowo dodadzą Ci blasku. Platerowane różowym złotem. Są bardzo kobiece. Z łatwością można zestawić je z inną biżuterią marki Swarovski.

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Postaw na kolor wybierając tę prostą, elegancją i kobiecą parę platerowanych różowym złotem kolczyków. Piękny, okrągły, różowy kryształ został podkreślony drobnymi kryształami w oprawie pavé. Kolczyki będą dopełnieniem każdego stroju - tego codziennego oraz tego na wieczór.

  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Delikatne motywy koła nadają każdej stylizacji ponadczasowej elegancji. Te wyjątkowe kolczyki dodatkowo dodadzą Ci blasku. Metal jest pokrywany rodem, dzięki czemu kolczyki nie będą śniedzieć. Są bardzo kobiece. Z łatwością można zestawić je z inną biżuterią marki Swarovski.

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Postaw na kolor wybierając tę prostą, elegancją i kobiecą parę platerowanych różowym złotem kolczyków. Piękny, okrągły, grafitowy kryształ został podkreślony drobnymi kryształami w oprawie pavé. Kolczyki będą dopełnieniem każdego stroju - tego codziennegooraz tego na wieczór.

  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Bez tych klasycznych kolczyków sztyftowych kolekcja biżuterii nie byłaby kompletna. Te przepiękne powlekane rodem kolczyki z oszałamiającymi kamieniami o kwadratowym szlifie są uosobieniem niewymuszonej elegancji. To ponadczasowa biżuteria, do której będziesz wracać raz za razem.

  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Bez tych klasycznych kolczyków sztyftowych kolekcja biżuterii nie byłaby kompletna. Te przepiękne kolczyki w odcieniu różowego złota, z oszałamiającymi kamieniami o kwadratowym szlifie są uosobieniem niewymuszonej elegancji. To ponadczasowa biżuteria, doktórej będziesz wracać raz za razem.

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Każdy z kolczyków Solitaire składa się błyszczącego kryształu osadzonego w krapach. Te minimalistyczne i eleganckie, platerowane rodem kolczyki olśniewają swoim blaskiem, robiąc niesamowite wrażenie. Z łatwością dopasujesz je do innej biżuterii z czystymkryształem.

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Kolekcja biżuterii nie byłaby kompleta bez pary klasycznych kolczyków z kryształem o szlifie princess. Kwadratowe, bezbarwne kryształy osadzono w czterech, pokrywanych różowym złotem łapkach. Dzięki klasycznej kolorystyce i osadzeniu ta para migoczących wświetle kolczyków jest bez wątpienia elegancka. To ponadczasowa biżuteria, która pasuje również do...

  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne
  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Błyszcz przez cały dzień w tych delikatnych, powlekanych rodem kolczykach sztyftowych, ozdobionych zachwycającymi bezbarwnymi kryształami. Skrzące się ponadczasową elegancją kolczyki będą idealnym prezentem. Świetnie komponują się z innymi wyrobami z kolekcji biżuterii Swarovski.

  • PLN 199,00
   PLN 199,00 Dostępne

   Wypełnij swoją szkatułkę blaskiem, wybierając tę parę pokrywanych rodem kolczyków, w które tchnięto odrobinę koloru. Drobne kryształy w oprawie pavé podkreślają osadzony w centrum każdego z kolczyków niebieski kryształ. Ten uniwersalny wzór jest ponadczasowy i będzie służył przez wiele lat. Idealne jako elegancka biżuteria dla przyszłej panny młodej.

  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne

   Klasyczna para kolczyków potrafi podkreślić każdy strój. Te pokrywane rodem kolczyki dokonają właśnie tego! W centrum każdego z nich osadzono okrągły, czysty kryształ, który został dodatkowo otoczony drobnymi kryształami w oprawie pavé, tworząc wspaniałyblask.

  • PLN 429,00
   PLN 429,00 Dostępne

   Ta para kolczyków z naszej bestsellerowej kolekcji Sparkling Dance jest urzekająco piękna. Centralny kryształ sprawia wrażenie jakby unosił się w powietrzu wewnątrz oprawy w kolorze różowego złota, którą ozdobiono lśniącymi kryształami osadzonymi technikąpavé. To piękny prezent na wyjątkowe okazje. Te kolczyki stworzą piękny kalejdoskop barw rozpraszając...

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Kolekcja biżuterii nie byłaby kompleta bez pary klasycznych kolczyków z kryształem o szlifie princess. Kwadratowe, bezbarwne kryształy osadzono w czterech, pokrywanych rodem łapkach. Dzięki klasycznej kolorystyce i osadzeniu ta para migoczących w świetlekolczyków jest bez wątpienia elegancka. To ponadczasowa biżuteria, która pasuje również do nowoczesnych...

  • PLN 179,00
   PLN 179,00 Dostępne

   Lśnij przez cały dzień, dzięki tej delikatnej parze platerowanych rodem kolczyków. Świetne na prezent. Połyskują z ponadczasową elegancją. Łącz je dowolnie z inną biżuterią marki Swarovski aby wyrazić swój unikatowy styl.

  • PLN 379,00
   PLN 379,00 Dostępne

   Ponadczasowa elegancja. Inspiracją dla tej wyjątkowej pary kolczyków z kolekcji Swarovski Infinity stał się motyw nieskończoności. Pokrywane kolorem różowego złota kolczyki zostały ozdobione mnóstwem iskrzących, bezbarwnych kryształów. Jedną z pętli zwieńcza większy kryształ w kształcie serca, który podkreśla wyjątkową symbolikę ozdoby. Spektakularny...

  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne
  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne
  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Nieodzowny element Twojej kolekcji. Wykonane z powlekanego rodem metalu, te drobne koła lśnią wyjątkowym blaskiem kryształów osadzonych techniką pavé. Minimalistyczny fason będzie subtelnym wykończeniem każdej stylizacji. Możesz też zamanifestować swoją indywidualność, nosząc je z innymi kolczykami, tworząc prawdziwie unikatową kreację. Z łatwością...

  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne
  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne
  • PLN 249,00
   PLN 249,00 Dostępne

   Wybierz prostotę i szyk z tą elegancką i kobiecą parą platerowanych rodem kolczyków. Piękny, okrągły, czysty kryształ został podkreślony drobnymi kryształami w oprawie pavé. Kolczyki będą dopełnieniem każdego stroju, zarówno tego codziennego oraz tego nawieczór.

  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne

   Podkręć swoją stylizację i wykaż się znajomością trendów zakładając te wielofunkcyjne koła powlekane różowym złotem. Baw się motywem Oka Proroka, ochronnego talizmanu, który w tym wydaniu został ozdobiony bezbarwnymi, niebieskimi i czarnymi kryształami osadzonymi techniką pavé. Zawieszki z motywem oka, zwisające z klasycznych kół z drobnymi kryształami,...

  • PLN 499,00
   PLN 499,00 Dostępne
  • PLN 379,00
   PLN 379,00 Dostępne

   Ta olśniewająca para kolczyków, to nowy dodatek do naszej niezwykle popularnej kolekcji Attract. Każdy kolczyk składa się z błyszczącego kryształu o gruszkowym szlifie, otoczonego obręczą wysadzaną czystymi kryształami w oprawie pavé. Metal platerowany rodem, nie będzie śniedział.

  • PLN 379,00
   PLN 379,00 Dostępne
  • PLN 429,00
   PLN 429,00 Dostępne

   Ta para kolczyków z kolekcji Sparkling Dance wykorzystuje kwiatowy motyw. Każdy z kolczyków podkreślono blaskiem różowego, tańczącego kryształu, który doskonale komponuje się z powłoką w kolorze różowego złota i lśniącymi, drobnymi kryształami osadzonymitechniką pavé. To doskonały prezent dla wyjątkowej osoby.

  • PLN 299,00
   PLN 299,00 Dostępne

  Do codziennych stylizacji, jak i na większe wyjścia. Krótkie, subtelne i praktyczne, jak i długie, wiszące, przeznaczone właśnie do tego, by wzbudzać zachwyt. Piękne, błyszczące koła. Uwielbiane obecnie nausznice. Mocne akcenty, duże kryształy, jak i misterne, stonowane motywy. Asortyment kolczyków Swarovski każda miłośniczka pięknej biżuterii mogłaby przeglądać bez końca, co i rusz natrafiając na kolejny z przepięknych wariantów, o który chciałaby uzupełnić swoją szkatułkę.

  Szeroka gama pięknej biżuterii

  Oferowane kolczyki występują głównie w wariancie srebrnym i złotym, jednakże można znaleźć tu też całą gamę ozdób uzupełnionych o dodatki w wielu innych, pięknych kolorach. Motywy, jakie przyjmuje nasza biżuteria, to między innymi roślinność (wzory kwiatowe, liście tropikalne), zwierzęta (przede wszystkim dystynktywny dla biżuterii Swarovski motyw łabędzia), nie brak tu też wzorów znanych z kultury popularnej, zdobień perłowych i oczywiście, kryształów pod wieloma postaciami. Idealne, jeśli chcemy sprawić sobie odrobinę luksusu, jak i w momencie, kiedy poszukujemy wyjątkowego prezentu.