Kod rabatowy

Przystąp do naszego newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy.

Instrukcja dot. zegarków

GWARANCJA: W przypadku jakiejkolwiek wady produkcyjnej lub materiałowej dotyczącej zegarka kupionego u autoryzowanego sprzedawcy detalicznego firma Swarovski oferuje międzynarodową ograniczoną gwarancję producenta, która obejmuje wady produkcyjne i materiałowe, ujawnione w trakcie zwykłego użytkowania produktu. Gwarancja obowiązuje przez dwa lata od daty zakupu. Gwarancja Swarovski nie dotyczy sytuacji, gdy firma Swarovski stwierdzi niewłaściwe użycie zegarka, przeróbki, próby naprawy, zaniedbania, użycie niezgodne z przeznaczeniem, naturalne zużycie lub wypadek. Gwarancja nie obejmuje też części zużywających się, takich jak paski lub baterie.

Niniejsza gwarancja i usługi z nią związane są jedyną i wyłączną udzielaną gwarancją. Gwarancja ta nie narusza ustawowych praw konsumentów, przewidzianych przez krajowe przepisy, regulujące kwestie zakupu dóbr konsumpcyjnych. Firma Swarovski w żadnym wypadku nie odpowiada za ewentualne szkody spowodowane przez produkty Swarovskiego.

Aby zgłosić roszczenie w ramach naszej usługi gwarancyjnej, należy dostarczyć wadliwy zegarek w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem do autoryzowanego sprzedawcy detalicznego Swarovski.

 

BATERIA: Nasze zegarki kwarcowe są zasilane baterią. Zużyta lub prawie zużyta bateria powinna zostać niezwłocznie wymieniona przez wykwalifikowaną, odpowiednio przeszkoloną osobę. Wyciek płynów ze zużytej lub prawie zużytej baterii może uszkodzić mechanizm.

 

PIELĘGNACJA: Kryształ Swarovskiego to delikatny materiał, z którym należy obchodzić się szczególnie ostrożnie i postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami, aby uniknąć uszkodzeń, za które firma Swarovski nie ponosi odpowiedzialności.

Aby zegarek Swarovskiego na długo pozostał piękny i nie nosił śladów zarysowań, odprysków lub innych uszkodzeń, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 

        Należy unikać noszenia zegarka wraz z bransoletkami, metalowymi łańcuszkami oraz unikać kontaktu z innymi twardymi przedmiotami

        Zegarek nie powinien mieć bezpośredniej styczności ze słoną ani słodką wodą, rozpuszczalnikami, detergentami, perfumami, kosmetykami itp.

        Zegarek należy polerować miękką szmatką, aby zachować jego pierwotny blask.

 

INFORMACJA: Aby uzyskać dodatkowe informacje lub pomoc, prosimy skontaktować się z jednym z naszych salonów.