Zapisz się do newslettera

aby dowiadywać się o nowych promocjach
i innych ofertach przygotowanych specjalnie dla Ciebie

Okulary Wszystkich produktów: 4

 • PLN 800,00
  PLN 800,00 Dostępne

  Wybierz ponadczasową elegancję stawiając te efektowne okulary łączące czarne oprawki z acetatu, cieniowane szare soczewki i zjawiskowo błyszczące bezbarwne kryształy. Świetnie komponują się z biżuterią z linii Sparkling Dance.

 • PLN 950,00
  PLN 950,00 Dostępne

  Przyciągaj spojrzenia zakładając te duże, ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne o odważnym i modnym kształcie kocich oczu. Powstały z połączenia delikatnych kryształowych detali, cieniowanych szaro-różowych soczewek i lśniących palladowanych metalowychelementów.

 • PLN 899,00
  PLN 899,00 Dostępne

  Ponadczasowe pilotki inspirowane minimalizmem i klasyczną elegancją. Okulary przeciwsłoneczne Fascination charakteryzują się niezwykłą dbałością o szczegóły, takie jak lśniące kryształy, które zdobią śrubki mocujące szkła. Metalowy przód i zauszniki. Cieniowane, przyciemniane szkła w nylonowej obudowie B6. Kategoria filtra: wysoka (kategoria 3).

 • PLN 699,00
  PLN 699,00 Oczekiwanie na dostawę

  Niezwykle elegancki kształt konich oczu, ozdobiony kryształowyki kroplami i kropkami. Okulary przeciwsłoneczne Fortune dodadzą zachwycającego blasku do każdego stroju, zarówno tego codzinnego, jak i na wyjątkowe okazje. Acetatowo-metalowy przód i zauszniki. Cieniowane przyciemniane soczewki w obudowie CR 39 B6. Kategoria filtra: wysoka (kategoria 3).