Zapisz się do newslettera

aby dowiadywać się o nowych promocjach
i innych ofertach przygotowanych specjalnie dla Ciebie

Okulary Wszystkich produktów: 6

 • PLN 800,00
  PLN 800,00 Dostępne

  Wybierz ponadczasową elegancję stawiając te efektowne okulary łączące czarne oprawki z acetatu, cieniowane szare soczewki i zjawiskowo błyszczące bezbarwne kryształy. Świetnie komponują się z biżuterią z linii Sparkling Dance.

 • PLN 850,00
  PLN 850,00 Dostępne

  Tego lata zrób wrażenie zakładając te nowoczesne okulary przeciwsłoneczne, ozdobione delikatnymi akcentami z Crystal Fabric, które zdobią przednią część modnych oprawek. Wykonane z przejrzystego brzoskwiniowego acetatu, lśniących metalowych elementów o brzoskwiniowym kolorze i lustrzanych srebrnych soczewek.

 • PLN 950,00
  PLN 950,00 Dostępne

  Przyciągaj spojrzenia zakładając te duże, ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne o odważnym i modnym kształcie kocich oczu. Powstały z połączenia delikatnych kryształowych detali, cieniowanych szaro-różowych soczewek i lśniących palladowanych metalowychelementów.

 • PLN 899,00
  PLN 899,00 Dostępne

  Ponadczasowe pilotki inspirowane minimalizmem i klasyczną elegancją. Okulary przeciwsłoneczne Fascination charakteryzują się niezwykłą dbałością o szczegóły, takie jak lśniące kryształy, które zdobią śrubki mocujące szkła. Metalowy przód i zauszniki. Cieniowane, przyciemniane szkła w nylonowej obudowie B6. Kategoria filtra: wysoka (kategoria 3).

 • PLN 699,00
  PLN 699,00 Oczekiwanie na dostawę

  Niezwykle elegancki kształt konich oczu, ozdobiony kryształowyki kroplami i kropkami. Okulary przeciwsłoneczne Fortune dodadzą zachwycającego blasku do każdego stroju, zarówno tego codzinnego, jak i na wyjątkowe okazje. Acetatowo-metalowy przód i zauszniki. Cieniowane przyciemniane soczewki w obudowie CR 39 B6. Kategoria filtra: wysoka (kategoria 3).

 • PLN 249,00
  PLN 249,00 Oczekiwanie na dostawę

  Odkryj nową, niepowtarzalną kolekcję okularów inspirowanych naszą nagradzaną linią Swarovski Remix. Ta szykowna nakładka została zaprojektowana tak, by można ją było przymocować do oprawek SK5324-H 32G or SK5323-H 16A za pomocą specjalnych magnetycznych mocowań. Okrągły kształt srebrno-szarych lustrzanych szkieł i zdobienia z bezbarwnych kryształów...