Kod rabatowy

Przystąp do naszego newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy.

  • Akcesoria telefoniczne z kryształami Swarovskiego

Akcesoria telefoniczne
z kryształami Swarovskiego

Wszystkich produktów: 74

Katalog

Włączone filtry:

    Dzięki proponowanym tutaj gadżetom blask kryształów może towarzyszyć Ci nie tylko w formie pięknej biżuterii. W ofercie marki Swarovski znajdują się też akcesoria telefoniczne takie, jak etui i uchwyty samoprzylepne do Iphone’ów, które zachwycają swoim wykonaniem. Możesz zaopatrzyć się tu w ochronny i bardzo dekoracyjny case, który przy każdym ruchu będzie połyskiwać odcieniami złota, różu, srebra lub jeszcze innym, głębokim kolorem. Wytrzymałe tworzywo, z którego wykonane zostały akcesoria, pomoże zaś w uchronieniu urządzeń elektronicznych przed różnorakimi uszkodzeniami i zarysowaniami.

    Połyskujące uchwyty samoprzylepne wyposażone zostały z kolei w eleganckie kółeczko ze stali nierdzewnej, pokryte powłoką w kolorze złota lub złota różowego. Można przykleić je w orientacji pionowej lub poziomej – jak będzie Ci wygodniej.

    Gadżety do różnych modeli Iphone’ów

    Przed zakupem koniecznie sprawdź, czy etui jest kompatybilne z Twoim telefonem! Wybranie odpowiedniego case’a pozwoli Ci w pełni cieszyć się z tego eleganckiego i stylowego gadżetu.