Kod rabatowy

Przystąp do naszego newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy.

Promocje 

Wszystkich produktów: 5
 • PLN 645,00
  645 Dostępne

  Pierścionek koktajlowy Mesmera w nowoczesnym wydaniu zaskakuje niezrównanym blaskiem dzięki podłużnemu kryształowi w szlifie trójkątnym. Jego urok sprawi, że będziesz go chciała nosić do zwykłych stylizacji jak również do wyczarowanych kreacji wieczorowych. Odważ się na szczyptę ekstrawagancji i skup na sobie wzrok otoczenia.

 • PLN 895,00
  895 Dostępny produkt z innymi opcjami

  Niepowtarzalny pierścionek koktajlowy Dulcis ma oryginalną formę co sprawia, że wygląda słodko jak cukierek. Opalizująca oprawa otula roziskrzony kryształ w szlifie poduszkowym. Wyjątkowo wygodny w noszeniu pierścionek Dulcis stanie się Twoim kryształowymtalizmanem.

 • PLN 895,00
  895 Dostępny produkt z innymi opcjami

  Pierścionek Dulcis to odważne połączenie kolorów, które hipnotyzuje za sprawą luksusowego kryształu w szlifie poduszkowym, który został osadzony w centralnej jego części.Figlarny kształt pierścionka nadaje mu zabawnego charakteru. Połącz go z innymi ozdobami z rodziny Dulcis a uzyskasz pełen przepychu efekt.

 • PLN 795,00
  795 Dostępne
 • PLN 695,00
  695 Oczekiwanie na dostawę

  Wzbudzający zachwyt zestaw dwóch koktajlowych pierścionków to modny akcent idealny na niezliczoną ilość okazji. Imponujące kryształy w różnorodnych szlifach roztaczają aurę luksusu. Komplet pierścionków noszony jednocześnie na jednej dłoni gwarantuje spektakularny efekt. Oprawa rodowana dodaje uniwersalnego charakteru.