Kod rabatowy

Przystąp do naszego newslettera
i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy.

Świąteczne dekoracje domu - bombki i ornamenty Swarovskiego

Projektowanie świątecznych ozdób to ważna tradycja dla słynnego austriackiego producenta biżuterii. Ogromna gwiazda choinkowa, wykonana z dziesiątek tysięcy mieniących się kryształów Swarovskiego, wielokrotnie zdobiła czubek świątecznego drzewa, ustawianego co roku na nowojorskim Rockefeller Centre. Jej ostatnia odsłona, czyli dekoracja zaprojektowana przez Daniela Libeskinda, robi iście spektakularne wrażenie. Siedemdziesiąt ostrych ramion gwiazdy, pokryte trzema milionami kryształków, wieńczy manhattańską choinkę, czyli symbol amerykańskich Świąt Bożego Narodzenia.

Ta wyjątkowa dekoracja stworzona została na potrzeby najsłynniejszego świątecznego drzewka w USA, ale austriacki producent co roku przygotowuje też szereg propozycji na użytek domowy. Już od kilkudziesięciu lat Swarovski raczy nas nowymi kolekcjami wyjątkowych, bożonarodzeniowych ornamentów, które możemy wykorzystywać przy zdobieniu naszych własnych choinek, stroików i świątecznych wieńców.

Okrągłe bombki i ornamenty Swarovskiego na choinkę

Wieszanie połyskujących bombek na gęstych gałęziach świątecznego drzewka jest zwyczajem, który towarzyszy nam od dzieciństwa. Wielu z nas do sprawy podchodzi bardzo poważnie, pieczołowicie wybierając kolorystykę, jaką w tym roku przybrać ma nasze drzewko i strategicznie rozmieszczając mniejsze i większe ozdoby pośród ciemnozielonych igieł. Artykuły dekoracyjne od Swarovskiego doskonale się w tym sprawdzą. W rokrocznie wydawanych kolekcjach świątecznych znajdują się bombki z zawieszką w najpopularniejszych, bożonarodzeniowych barwach: złotym, czerwonym, srebrnym i zielonym. Przybierają one różne formy i kształty. Nie brak tu ornamentów okrągłych, jak i gwiazdek, dzwonków czy bałwanków.

Figurki i dekoracje do stroików bożonarodzeniowych

Poza bombkami i ornamentami z zawieszką austriacki producent projektuje też figurki, którymi można udekorować świąteczny stroik lub po prostu ustawić je na półce, komodzie lub bożonarodzeniowym stole. Tu również dominuje świąteczna kolorystyka. Z zielonych, czerwonych, srebrnych i złotych kryształków powstają figurki przedstawiające renifery, bałwanki, mikołaje, elfy i inne świąteczne postaci. figurki są doskonałe na prezent.

Celebruj ten wyjątkowy czas razem z corocznymi kolekcjami bombek i ornamentów Swarovskiego. Znajdziesz je w sklepie crystalline.pl.